מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של primitiveanddesign.com

ב-primitiveanddesign.com פרימיטיב & דיזיין, אנו מחויבים להגן על פרטיותך. מדיניות פרטיות זו מתארת כיצד אנו אוספים, משתמשים, חושפים ושומרים על המידע האישי שלך כאשר אתה מבקר באתר האינטרנט שלנו. אנא קרא מדיניות זו בעיון כדי להבין את הנהלים שלנו בנוגע לנתונים שלך וכיצד נטפל בהם. על ידי שימוש ב- primitiveanddesign.com, אתה מסכים לתנאי מדיניות פרטיות זו.

מידע שאנו אוספים:

  • מידע אישי:

אנו עשויים לאסוף מידע אישי מזהה שאתה מספק לנו מרצונך, כגון שמך, כתובת הדואר האלקטרוני, כתובת הדואר שלך, מספר הטלפון שלך וכל מידע אחר שתבחר לספק בעת רישום חשבון, מנוי לניוזלטר שלנו, ביצוע הזמנה, או צרו קשר דרך האתר שלנו.

  • מידע לא אישי:

אנו עשויים לאסוף מידע לא אישי על ביקורך ב- primitiveanddesign.com, כגון כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, דפי הפניה/יציאה ותאריך ושעת ביקורך. מידע זה משמש לניתוח מגמות, ניהול האתר, מעקב אחר תנועות משתמשים ואיסוף מידע דמוגרפי למטרות פנימיות.

שימוש במידע:

  • מידע אישי:

אנו משתמשים במידע האישי שאתה מספק כדי:

לעבד ולמלא את ההזמנות שלך

השב לפניות שלך וספק תמיכת לקוחות

שלח לך חומרי קידום מכירות, ניוזלטרים או תקשורת אחרת אם בחרת לקבל אותם

שפר את האתר שלנו ושפר את חווית המשתמש שלך

מנע פעילויות הונאה והבטח את אבטחת האתר שלנו

לעמוד בהתחייבויות משפטיות

  • מידע לא אישי:

מידע לא אישי משמש לניתוח סטטיסטי ולשיפור הפונקציונליות והתוכן של האתר שלנו. נתונים אלה עוזרים לנו להבין כיצד מבקרים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלנו ומאפשרים לנו לשפר את חווית המשתמש והצגת התוכן.

שיתוף וחשיפה של נתונים:

  • ספקי שירות של צד שלישי:

אנו עשויים לחלוק את המידע האישי שלך עם ספקי שירות של צד שלישי כדי להקל על מילוי ההזמנות, לעבד תשלומים ולספק חומרי קידום מכירות. ספקי שירות אלה מחויבים חוזית להגן על המידע שלך ואינם מורשים להשתמש בו לכל מטרה אחרת.

  • התאמה לדרישות חוק:

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם נדרש על פי חוק או בתגובה לבקשות משפטיות תקפות, כגון צו בית משפט, זימון או חקירה ממשלתית.

  • העברות עסקיות:

במקרה של מיזוג, רכישה או מכירה של כל או חלק מהנכסים שלנו, המידע האישי שלך עשוי להיות מועבר לישות הרוכשת.

עוגיות:

אנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב דומות כדי לאסוף מידע על האינטראקציות שלך עם האתר שלנו. קובצי Cookie הם קבצי טקסט קטנים המאוחסנים במכשיר שלך ומאפשרים לנו לזהות אותך ולספק חוויה מותאמת אישית. אתה יכול לנהל את העדפות העוגיות שלך דרך הגדרות הדפדפן שלך.

אבטחת מידע:

אנו מפעילים אמצעי אבטחה סבירים כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה בלתי מורשית, חשיפה, שינוי או הרס. עם זאת, שום העברת נתונים דרך האינטרנט או מערכת אחסון אלקטרונית אינה מאובטחת לחלוטין, ואיננו יכולים להבטיח את האבטחה המוחלטת של הנתונים שלך.

פרטיות ילדים:

האתר שלנו אינו מיועד לשימוש על ידי ילדים מתחת לגיל 13. איננו אוספים ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 13. אם אתה הורה או אפוטרופוס ומאמין שילדך סיפק לנו מידע אישי, אנא צור איתנו קשר, וכן אנו נמחק נתונים כאלה באופן מיידי.

שינויים במדיניות הפרטיות:

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת ללא הודעה מוקדמת. כל שינוי יפורסמו בדף זה, והגרסה המתוקנת תיכנס לתוקף מיד עם הפרסום.

צור קשר:

אם יש לך שאלות, חששות או בקשות לגבי מדיניות פרטיות זו או השימוש במידע האישי שלך, אנא צור איתנו קשר בכתובת https://www.primitiveanddesign.com/ .

עדכון אחרון: 26.07.2023

תודה שאתה סומך על primitiveanddesign.com עם המידע האישי שלך.

דברו איתנו